Fylkeslag

Kontakt ditt fylkeslag ved praktiske spørsmål om glutenfritt kosthold, lokale aktiviteter, tips for reiser og liknende. Våre lokale kontaktpersoner er frivillige medarbeidere (ulønnet), og er ofte enklest å få tak i på ettermiddager / kveldstid.

NCF Hedmark

Fylkesleder
Terje Haldorsen
908 47 376
hedmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Marit Kinbråten
901 45 990
marit.kinbraten@brednett.no

alt Facebook

NCF Oslo / Akershus

Fylkesleder 
Anne Kjersti Toft
450 30 260
osloakershus@ncf.no

alt Facebook

NCF Østfold

Fylkesleder
Kjell Vidar Skogseth Bjørneby
911 14 888
ostfold@ncf.no

alt Facebook

NCF Sogn og Fjordane

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Tonje Førde Systad
979 52 478
sognogfjordane@ncf.no

NCF Hordaland

Fylkesleder
Berit Andreassen
995 05 494 
hordaland@ncf.no

 

alt Facebook

NCF Rogaland

Fylkesleder
Eivind Grouleff
rogaland@ncf.no

Likepersonkoordinator

Ingunn Marie Wenneck 

906 81 064

 

alt Facebook

NCF Agder

Fylkesleder
Bjørnar  Vestøl
917 34 194
agder@ncf.no

Likepersonkoordinator
Tone Sandnes Oksavik
909 85 052
tone_sandnes@hotmail.com

alt Facebook

NCF Vestfold og Telemark

Fylkesleder
Ailin Helen Johansen
464 46 063 

vestfoldogtelemark@ncf.no

Likepersonkoordinator

Hege Elisabeth Hammersland
412 73 358
elisham68@gmail.com

 

alt Facebook

NCF Vestfold

Se NCF Vestfold og Telemark

alt Facebook

NCF Buskerud

Fylkesleder
Knut Nilsen
957 50 636
buskerud@ncf.no

alt Facebook

NCF Oppland

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Siv M. Øverstad
oppland@ncf.no

alt Facebook

NCF Finnmark

Fylkesleder
Roger Slettås
469 60 588
finnmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Hanne Ulvang
970 28 609
ha-ulv@outlook.com

alt Facebook

NCF Troms

Fylkesleder
Marthe Solveig Hanssen
412 33 648
troms@ncf.no

Likepersonkoordinator
Ildri Olaisen
480 09 401
ildri.olaisen@gmail.com

alt Facebook

NCF Nordland

Fylkesleder
Sølvi Malmbekk
957 98 430
nordland@ncf.no

alt Facebook

NCF Trøndelag

Fylkesleder
Lisbeth Hansvold
920 84 441
trondelag@ncf.no

Likepersonkoordinator
Borghild Sem
976 58 823
borgsem@gmail.com

alt Facebook

NCF Møre og Romsdal

Fylkesleder
Venke Solem 975 28 583
moreogromsdal@ncf.no

Likepersonkoordinator
Turid-Iren Drønnesund
922 06 436
turidiren@hotmail.com

alt Facebook

Klikk på logoene for mer info