Lokale kontaktpersoner

Har du spørsmål om lokale arrangement, ta kontakt med fylkesleder i ditt fylke. Du kan også finne informasjon på fylkeslagets Facebook-side.

NCF Hedmark

Fylkesleder
Terje Haldorsen
908 47 376
hedmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Marit Kynbråten
901 45 990
marit.kynbraaten@bbnett.no

alt Facebook

NCF Oslo og Akershus

Fylkesleder 
Anne Kjersti Toft
450 30 260
osloakershus@ncf.no

Likepersonkoordinator
Anita Hanken
976 69 046
anita.hanken@gmail.com

alt Facebook

NCF Østfold

Fylkesleder
Kjell Vidar Skogseth Bjørneby
911 14 888
ostfold@ncf.no

Likepersonskoordinator
Maylen Asplund
970 02 534
maylen.asplund@gmail.com

alt Facebook

NCF Sogn og Fjordane

Fylkesleder
Tonje Førde Systad
979 52 478
sognogfjordane@ncf.no

Likepersonkoordinator
Liv Janne Bell Jonstad
909 80 067
livjbell@gmail.com

NCF Hordaland

Fylkesleder
Cecilie Heldal
932 12 216
hordaland@ncf.no

alt Facebook

NCF Rogaland

Fylkesleder
Tommy Idsal
478 46 625
rogaland@ncf.no

Likepersonkoordinator
Ingunn Marie Wenneck 
906 81 064

alt Facebook

NCF Agder

Fylkesleder
Bjørnar  Vestøl
917 34 194
agder@ncf.no

Likepersonkoordinator
Tone Sandnes Oksavik
909 85 052
tone_sandnes@hotmail.com

alt Facebook

NCF Vestfold og Telemark

Fylkesleder
Ailin Helen Johansen
464 46 063 
vestfoldogtelemark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Hege Elisabeth Hammersland
412 73 358
elisham68@gmail.com

alt Facebook

NCF Buskerud

Fylkesleder
Knut Nilsen
957 50 636
buskerud@ncf.no

alt Facebook

NCF Oppland

Fylkesleder / likepersonkoordinator
Siv M. Øverstad
oppland@ncf.no

alt Facebook

NCF Finnmark

Fylkesleder
Roger Slettås
469 60 588
finnmark@ncf.no

Likepersonkoordinator
Janne Nordstrand
482 94 282
jannenordstrand@yahoo.no

alt Facebook

NCF Troms

Fylkesleder
Marthe Solveig Hanssen
412 33 648
troms@ncf.no

Likepersonkoordinator
Ildri Olaisen
480 09 401
ildri.olaisen@gmail.com

alt Facebook

NCF Nordland

Fylkesleder og likepersonkoordinator
Sølvi Malmbekk
957 98 430
nordland@ncf.no

alt Facebook

NCF Trøndelag

Fylkesleder
Lisbeth Hansvold
920 84 441
trondelag@ncf.no

Likepersonkoordinator
Borghild Sem
976 58 823
borgsem@gmail.com

alt Facebook

NCF Møre og Romsdal

Fylkesleder
Venke Solem
moreogromsdal@ncf.no
975 28 583

alt Facebook